Grupa Skarbiec wspiera zakup testów i innych materiałów na walkę z koronawirusem

Skarbiec Holding oraz Skarbiec TFI wspierają zakup testów medycznych i innych materiałów na walkę z koronawirusem. Przekazy finansowe trafiły do warszawskiego laboratorium Warsaw Genomics, wykonującego testy na zlecenie szpitali i sanepidu oraz do Agencji Rezerw Materiałowych. Łączna pula środków to 150 tys. zł. – Minimalizowanie rozprzestrzeniania się pandemii i jak najszybszy powrót do normalności jest celem, który skupia działania tysięcy ludzi i firm na całym świecie. Dziś liczy się każdy gest, a najważniejsze jest zdrowie i życie ludzi 
– powiedziała Anna Milewska, Prezes Zarządu Skarbiec Holding i Skarbiec TFI.


- Rozwój światowej pandemii koronawirusa radykalnie zmienił otaczający nas świat. Tak gigantycznego obszaru niepewności, a nawet lęku we wszelkich stosunkach gospodarczych, społecznych jeszcze nie było. Jednocześnie budująca jest solidarność społeczna, zaangażowanie w walkę z pandemią – podkreśliła Anna Milewska. – Dziś wszyscy odczuwamy skutki kryzysu, jednocześnie musimy jednak robić wszystko by funkcjonować w tych niezwykle trudnych warunkach, zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Tam gdzie to możliwe konieczna jest nowa formuła organizacji pracy. W Grupie Skarbiec  od połowy marca 95 proc. z nas pracuje w ramach tzw. home office. Na terenie biura przebywa kilka osób, które zapewniają ciągłość działania firmy – dodała Prezes.

- Trzeba wierzyć, że sytuacja się poprawi. W tym miejscu składamy wielki ukłon w kierunku służby zdrowia. Lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym należą się dziś ogromne podziękowania za ich zaangażowanie i pracę. Pomóżmy im, zostańmy w domu, ograniczajmy przemieszczanie się do niezbędnego minimum – stwierdziła Anna Milewska.
 
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj